Oyun

Ubisoft Yeni Oyunları : Assassin’s Creed, Watch Dogs Legion, Far Cry 6

Fransız oyun devi Ubisoft önümüzdeki yıl birden fazla oyun piyasaya sürecek 2021 ortalarına doğru bütün oyunların çıkması bekleniyor. Assassin’s Creed, Far Cry and Tom Clancy ve Ubisoft yeni oyunları çıkması bekleniyor.

2020 şüphesiz en zor yıllardan birisi oldu. Koronavirüs pandemisi, ekonomik yıkım, sistematik ırkçılık ve teknoloji şirketleri hakkındaki karalamalar devam ediyor, bu yıl bizi heycanladıran veya neşelendiren pek bir şey yok. Eğer bir nebze olsun yeni oyunlar keşfetmek ve eğlenmek istiyorsanız, Microsoft ve Sony, yayıncıları ile birlikte, yeni video oyun konsollarının yaklaşan lansmanı için hazırlanıyor: Xbox Series X ve PlayStation 5.

Ubisoft Yeni Oyunları Ubisoft Forward ile Görücüye Çıktı

Geçtiğimiz Pazar günü, Ubisoft, yeni konsollar için tasarlananlar da dahil olmak üzere yeni çıkardığı oyunları tanıtmak için Ubisoft Forward isimli bir etkinlik-lansman düzenledi. Bu yeni oyunlar yıllardır devam eden ve amiral gemisi haline gelen oyunun son serisi Assassin’s Creed Valhalla da var, bu sefer 9. yüzyılın viking döneminde başlıyor macera. Ayrıca Brexit benzeri ekonomik ve politik felaketin ardından kötü niyetli şirketler ve toplumsal yıkımla savaşan bir grup hacker hakkında bir oyun olan Watch Dogs Legion da var (oyun dünyanın başına gelebilecek en ürkütücü senaryoları ele alıyor). Şirket ayrıca, aktör Giancarlo Esposito’nun oynadığı, dünyaya karşı tek başına nişancı oyunlarının efsanesi Far Cry serisininde yeni bir kesitine yer verdi. Far Cry 6 ‘da Breaking bad fanlarının ağızlarını kulaklarına getiren Gustavo Fring isimli karakterde yer alıyor.

gustavo-fring-ubisoft-farcry

Ubisoft Cinsen İstismar Skandallarından Sonra Toparlanmaya Çalışıyor

Ubisoft için zor bir dönemden geçiyor. Şirket, şimdiye kadar dört eski ve eski çalışanı içeren cinsel istismar iddialarının merkezi haline geldi ve şimdiye kadar Assassin’s Creed Valhalla’nın yaratıcı direktörünü görevinden çekilmeye zorladı. Ubisoft iddiaları araştırmaya devam ettiğini beyan etti.

“Ubisoft, çalışanları için güvenli ve kapsayıcı bir işyeri ortamını garanti etme yükümlülüğünün yerine getiremedi. Bu kabul edilemez, çünkü Sapkın davranışlar asla taviz vermediğim ve asla yapmayacağım değerlerle doğrudan tezat oluşturuyor.” CEO Yves Guillemot, CEO ve yaptığı açıklamada Ubisoft’un kurucu ortağı olduğunu söyledi. “İşyeri kültürümüzü geliştirmek ve güçlendirmek için şirket genelinde derin değişiklikler yapmaya kararlıyım.”

Ancak şirketteki sorunlar devam ediyor. Ubisoft, hayranları etkinliği canlı izlediklerinde 2016 Hackleme Oyunu Watch Dogs 2’nin ücretsiz vereceklerini söyledi. Ancak, şirketin bilgisayar sistemleri, oyun ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandığında oluşan yoğunluktan dolayı ubisoft sistemleri çöktü. İnsanların web sitesine giremediği için şikayetleri sonucunda Ubisfot Etkinliği ertelediğini duyurdu.

Ubisoft Ücretsiz Oyun Etkinlerinin Yenisini Düzenleyebilir

Ubisoft, bu yılın ilerleyen günlerinde daha fazla oyun duyurarak başka bir etkinlik düzenleyeceğini söyledi. GameSpot ile birlikte, CNET‘in global ekibi Ubisoft’un etkinliğinin yanı sıra, coronavirüsün yayılımından dolayı çevrim içi olarak başka konferanslar da yapacak.

Ubisoft Yeni Oyunları

İşte 2020 yılında Yeni Duyurulan Ubisoft Oyunları

Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft, tarihi kurgu oyunlarından Assassin’s Creed Valhalla’ya daha ayrıntılı bir tanıtım videosu yayınladı. 2020 Kasım ayında Microsoft’un Xbox, Sony’nin PlayStation, Google Stadia ve PC ye çıkacak.

Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft, savaş simülasyon oyunu Ghost Recon Breakpoint’e, diğer şeylerin yanı sıra oyun içi oynanış için yeni güncellemeler yaptığını açıkladı.

Hyper Scape

Ubisoft, dünyanın en yaygın oynanan oyunlarından biri olan Fortnite gibi battle royale oyun türüne giriyor.

Watch Dogs Legion

Şirket, Ekim ayında çıkacak olan Hack ( Sanal Korsanlık ) oyunu Watch Dogs Legion için yeni bir video yayınladı.

Ubisoft Yeni Oyunları : Far Cry 6

Ubisoft, kurgusal Küba benzeri bir ülkede yer alan dünyaya karşı “alone wolf” serisi Far Cry 6’daki son serisini duyurdu. Far Cry 6 Çıkış Tarihi Şubat 2021 olarak açıklandı. Far Cry 6 Fiyatı hakkında net bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu