Oyun

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ? Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Ne Olacak ?

Bir süredir Rockstar Games tarafından çeşitli açıklamalar gündemde. GTA 6 Ne zaman Çıkacak , GTA 6 nın fiyatı ne olacak ve GTA 6 nın sistem gereksinimleri nelerdir gibi sorular yanıtlanmaya başladı.

GTA 6 nın çıkış tarihi ile ilgili Rockstar Games tarafından resmi bir açıklama halen yapılmadı. Ama bazı büyük oyun firmalarının yapmış oldukları yüzünden dedikodular yayılmaya başladı. GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ? sorusuna artık bir cevap bulunması gerekiyor kimsenin sabrı kalmadı.

Grand Theft Auto V 2013 yılında çıkmıştı, o yıldan bu zaman kadar epey süre geçti. 7 yıldır Rockstar Games GTA VI üzerinde çalışıyor, haliyle beklentiler epeyce bir arttı.GTA VI ile ilgili resmi bir açıklama olmamasına rağmen sürekli dedikodular yayılmaya devam ediyor. Açıklama yakın bir zamanda gelir diye düşünüyoruz. İşte sızdırılan GTA 6 Gameplay videosu nun fotoğrafı:

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

GTA V çıkış tarihinden bu yana geçen 7 yıllık süreden dolayı oyun severler tarafından eleştirilmeye başlamıştı. Avusturlayalı bir oyun firmasının yaptığı paylaşımlar bütün oyun dünyasında gündem oluşturdu. Oyun üreticisinin yaptığı açıklamalarda GTA 6 PS4, PC ve xbox için çıkacak. Ancak paylaşımlarda xbox ve PS4 için herhangi bir ipucu yok. Firmaya göre oyun 2020 yılında piyasaya sürülecek ancak çıkacağı ay konusundan kesin bir bilgi verilmedi. Yaz aylarının ortalarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ve Sistem Gereksinimleri

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

Resmi bir açıklama olmamasına rağmen GTA VI sistem gereksinimleri şu şekilde olacağı düşünülüyor;

  • Intel İşlemci: Core i5-4460 3.2GHz.
  • AMD İşlemci: FX-8350.
  • Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 760.
  • Ekran Kartı (AMD): Radeon R7 260X v3.
  • RAM: 8GB.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

GTA 6 Fiyatı Ne Olacak

GTA 6 Ne zaman Çıkacak

Avusturyalı oyun geliştiricilerine göre; GTA 6 PlayStation 4 için 69,99 euro, PC için 59,99 euro ve Xbox One için ise 69,99 euro civarlarında satışa sunulacak DLC paketleri hakkında detaylı bir açıklama paylaşılmazken, GTA 6 Türkiye fiyatı GTA 5 ile aynı olacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu