Otomobil

50.000 TL ye Kadar Alınabilecek İkinci El Araba En iyi Tercih Hangisi

Sıfır araç fiyatlarında ciddi oranda yükselişlerin meydana gelmesi otomobil alıcılarını ikinci el araca yönlendirir hale geldi. Günümüzde araba almak isteyenlerin büyük bir kısmı sıfır araba modellerine hiç yaklaşmadan hemen ikinci el araba satışı yapan galerilere ve internet sitelerine yöneliyor. Bu da ikinci el araba piyasasını ortaya çıkarır hale geldi. Eğer ikinci el araba almaya karar verdiyseniz ve bütçeniz en fazla 50.000 TL’ye kadar çıkabiliyorsa hemen sizler için hazırladığımız listeyi inceleyebilirsiniz. 50.000 TL ye Kadar Alınabilecek İkinci El Araba modelleri arasından seçiminizi yapıp daha sonra internet üzerinden satıcılara ulaşmanız makul bir tercih ve doğru bir adım olacaktır. Çünkü ikinci el araba satan galericiler araya komisyon, kira ve hizmet bedellerini eklediğinden dolayı aynı aracı daha yüksek fiyata almak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere ikinci el araba alımı için Sahibinden, Arabam.Com gibi güvenilir siteleri önermekteyiz.

50.000 TL ye Kadar Alınabilecek İkinci El Araba Modelleri ve Fiyatları

Aşağıdaki ikinci el araba listesinden maksimum 50.000 TL kadar olan bütçenizle alabileceğiniz araba modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Bütçenizi aşmayacak şekilde ve sizler için düşük yakıt tüketimi bulunan araçları paylaştık.

50.000 TL ye Kadar Alınabilecek İkinci El Araba 1. Ford Fiesta

Amerika menşeli olan Ford Fiesta 2013 yılı modelleri arasında yer almaktadır. 1.5 ve 1.6 motor hacmi seçenekleri bulunan özellikle 1.5 motor hacimli seçeneği yakıt cimrisi olarak nitelendirilebilir. Aracı aldıktan sonra özellikle ailesiyle seyahat edecekler için kaçırılmayacak bir seçenektir. Ford Fiesta 2013 ikinci el araç fiyatı ortalama 45 bin TL bandında seyretmektedir.

2. BMW 3 Serisi

Alman menşeli olan BMW 3 serisi 2004 modelleri arasında bulunsa bile güçlü bir taraftara sahiptir. Hatta hemen herkes için BMW deyince akan sular durmaktadır. BMW’nin sıfır modellerine yaklaşmak sizin için imkansızsa ve 50 bin TL altında bir bütçeye sahipseniz bu aracı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. BMW 3 serisi ikinci el araç fiyatı ortalama 46 bin TL olmakla birlikte özellikle Sahibinden aracılığıyla sıkı bir pazarlık kurabilirsiniz. Böylece hem BMW kullanma şansını yakalayabilir, hem de bütçenizi aşmazsınız. Özellikle genç araba tutkunları ile vazgeçilmeyecek fırsattır.

3. Peugeot 301

50 bin TL altında ikinci el araç almak isteyenler için tercih edilebilecek araçlar arasında Peugeot 301 de bulunuyor. Fransa menşeli olan araç 2015 modeliyle Arabam.Com gibi güvenilir sitelerde uygun fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Tam bir aile aracı olduğundan dolayı eşi ve çocuklarıyla seyahat etmek isteyenler için tercih edilebilecek modeldir. Peugeot 301 ikinci el fiyatı ortalama 47 bin TL fiyatı ile dizel 1.6 motor gücüyle dikkat çekiyor.

4. Skoda Fabia

Çek Cumhuriyeti menşeli Skoda Fabia ekonomik ikinci el araba bakan alıcılar için sunulabilecek seçenekler arasında yer almaktadır. 2013 model olan aracın ortalama fiyatı 47 bin TL bandında gidip gelmektedir. Ancak araç ikinci el olduğundan dolayı kaza hasar raporlarına, km’sine ve motor gücüne bakarak daha düşük ve daha yüksek fiyatlara almanız muhtemeldir. İkinci el Skoda Fabia satıcıları ile iletişim kurmak için Sahibinden.Com sitesinden yararlanabilirsiniz. Buradaki satın alımlarınızda satıcının arabasına dair tüm özellikleri bulabilirsiniz.

5. Honda City

Japonya menşeli olan Honda markası ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen otomobil markaları arasında yer almaktadır. İkinci el araba alırken dikkat edilmesi gerekenler konusuna dikkat ederek Arabam.Com gibi online ikinci el araba satışı yapan sitelerden aracı bulabilir ve satın alabilirsiniz. Honda City ikinci el araba fiyatı 47 bin TL civarındadır. 50.000 TL ye Kadar Alınabilecek İkinci El Araba listemizin sonuna geldik. 100.000 TL’ye kadar alınabilecek ikinci el araba tavsiyeleri yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu